0
0
logo

معرفی کتاب کاربردی "شبیه‌سازی فرآیندهای نفت، گاز و پتروشیمی با ASPEN HYSYS"

معرفی کتاب های مهندسی, مهندسی شیمی

۱۳۹۵/۱۱/۲۰

توسط : metish

156 بازدید

شبیه‌سازی فرآیندهای نفت و گاز و پتروشیمی با ‌ASPEN HYSYS

شبیه‌سازی فرآیندهای نفت و گاز و پتروشیمی با ‌ASPEN HYSYS


نرم افزار هایسیس یکی از کامل ترین و کاربردی ترین نرم افزار های مهندسی شیمی است که یادگیری آن برای هر مهندس شیمی ضروری است . در مهندس کلاب در این مدت سعی کرده ایم منابع مختلف فارسی و انگلیسی در زمینه آموزش هایسیس را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار دهیم و البته در ادامه قصد داریم فیلم های آموزشی مثال های مختلف که از سطح وب جمع آوری کرده ایم را در مهندس کلاب منتشر کنیم و البته استارت آموزش های اختصاصی نرم افزار هایسیس را به زودی در مهندس کلاب خواهیم زد و این نرم افزار اختصاصی را به صورت ویژه ای آموزش خواهیم داد. اما امروز قصد داریم یکی از منابع خوب و کاربردی در زمینه آموزش نرم افزار هایسیس را برای شما معرفی کنیم . این کتاب آموزشی محصول انتشارات خوب اندیشه سرا می باشد و با عنوان “شبیه‌سازی فرآیندهای نفت، گاز و پتروشیمی با ASPEN HYSYS” در بازار وجود دارد.
کتاب “شبیه‌سازی فرآیندهای نفت، گاز و پتروشیمی با ASPEN HYSYS” یکی از معدود کتاب های آموزشی در زمینه هایسیس و مهندسی شیمی می باشد که به نظر من بهترین در نوع خود است. این کتاب بر خلاف بسیاری از کتاب های موجود به صورت بازاری تالیف نشده و توسط گروهی از مولفان کاربلد نوشته شده که یکی از ویژگی های مثبت این کتاب است . یعنی هر فصل از این کتاب توسط چند نویسنده نوشته شده که باعث شده نکات و جزئیات خوبی در هر بخش مطرح شود. از طرفی سرفصل های این کتاب بسیار جزئی و دقیق بوده و در آن می توان با اکثر مسائل مهندسی شیمی که با هایسیس شبیه سازی می شوند، آشنا شد. مسائلی که در این کتاب آموزش داده شده است بسیار کاربردی هستند. همچنین در این کتاب تمرین های متعددی وجود دارد که یادگیری آن های میتوان به این نرم افزار کاربردی مهندسی شیمی مسلط شد.

جهت خرید و مشاهده سرفصل های این کتاب می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://www.shop.mohandesclub.com/product/%D8%B4%D8%A8%D9%8A%D9%87%E2%80%8C%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%8A-%D9%81%D8%B1%D8%A2%D9%8A%D9%86%D8%AF%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D9%86%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D8%A7%D8%B2-%D9%88-%D9%BE%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B4/?v=4f74d343f26b” icon=”” target=”true”]خرید کتاب “شبیه‌سازی فرآیندهای نفت، گاز و پتروشیمی با ASPEN HYSYS”[/button]

تاریخ عضویت : ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال